Ödül Yapı Moral Motivasyon Gecesi... - Ödül Yapı - Mutlu Başlangıçlara...

Ödül Yapı tarafından başarının ödüllendirilmesine yönelik olarak düzenlenen motivasyon gecesi Şehrimizin gözde mekanlarından olan Kolcuoğlu Restaurant'ta gerçekleştirildi. Geceye Ödül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bozok, Yönetim Kurulu Üyeleri Duran Güven, Metin Demirel, Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, Proje Uygulama Müdürü Erdal Yıldırım ve çalışanlar katıldı.
Kasım Ayı moral ve motavisayon gecesinde canlı müzik ekibi sahne alarak birbirinden güzel parçalarla gecenin açılışını yaptılar.
Gecede Mustafa  Ogün şarkılar söyleyerek geceye renk kattı.
Gecede Kasım Ayının Başarılı Satış elemanı olarak seçilen Serap Karabulut'a takdir belgesini ve hediyesini Yönetim Kurulu Üyesi Duran Güven verdi.
Kasım Ayının Başarılı elemanı olarak seçilen Güldane Can'a takdir belgesini ve hediyesini Yönetim Kurulu Üyesi Metin Demirel verdi.
Şirket çalışanları çalan hareketli parçalar eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Müzik eşliğinde yenilen akşam yemeğinde çalışanlar bol bol sohbet ederek yeni hedefleri ile ilgili fikir alış verişinde bulundular. Yoğun katılımla gerçekleştirilen gecede şirket çalışanları hem başarılarını kutladılar hem de ayın yorgunluğunu attılar.