Ödül Yapı Moral Motivasyon Gecesi.... - Ödül Yapı - Mutlu Başlangıçlara...

Ödül Yapı tarafından başarının ödüllendirilmesine yönelik olarak düzenlenen motivasyon gecesi Şehrimizin gözde mekanlarından olan Talas Konak Restaurant'ta gerçekleştirildi. Geceye Ödül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bozok, Yönetim Kurulu Üyeleri Duran Güven, Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, Proje Uygulama Müdürü Erdal Yıldırım ve çalışanlar katıldı.
Gecede Nisan Ayının Başarılı Satış elemanı olarak seçilen Burcu Ünlü'ye takdir belgesini ve hediyesini Yönetim Kurulu Üyesi Duran Güven verdi.
Gecede Mayıs Ayının Başarılı Satış elemanı olarak seçilen Uğur Karaltan'a takdir belgesini ve hediyesini Genel müdür Yardımıcısı Muzaffer Kahraman verdi.
Gecede Mart Ayının Başarılı Satış elemanı olarak seçilen Serap Karabulut'a takdir belgesini ve hediyesini Proje Uygulama Müdürü Erdal yıldırım verdi.
Mayıs Ayının Başarılı elemanı olarak seçilen Gamze Savaşçı'ya takdir belgesini ve hediyesini Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bozok verdi.

Müzik eşliğinde yenilen akşam yemeğinde çalışanlar bol bol sohbet ederek yeni hedefleri ile ilgili fikir alış verişinde bulundular. Yoğun katılımla gerçekleştirilen gecede şirket çalışanları hem başarılarını kutladılar hem de ayın yorgunluğunu attılar.