Mutlu Başlangıçlar için yeniden... - Ödül Yapı - Mutlu Başlangıçlara...

Kayseri’nin genç ve dinamik inşaat firması Ödül Yapı yenilenen logosu ve yeni başlayan kurumsal çalışmaları ile bu aralar oldukça dikkat çekiyor. Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, Müşterilerimizi ‘’Mutlu başlangıçlara… ‘’ sloganı ile yeniliklere davet ediyoruz, Evlilik yeni bir başlangıç gibi görünse de yeni bir ev de hayata açılmış yeni bir kapı gibidir. İnsanlar yapıları gereği hep bir yenilik mutluluk huzur arayışı içerisindedirler. O arayışı müşterilerine hissettirmek adına firmamızda bu günlerde tatlı ve güzel bir telaş yaşanmaktadır.' dedi.
Mutlu Başlangıçlar için yeniden... Kayseri’nin genç ve dinamik inşaat firması Ödül Yapı yenilenen logosu ve yeni başlayan kurumsal çalışmaları ile bu aralar oldukça dikkat çekiyor. Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, Müşterilerimizi ‘’Mutlu başlangıçlara… ‘’ sloganı ile yeniliklere davet ediyoruz, Evlilik yeni bir başlangıç gibi görünse de yeni bir ev de hayata açılmış yeni bir kapı gibidir. İnsanlar yapıları gereği hep bir yenilik mutluluk huzur arayışı içerisindedirler. O arayışı müşterilerine hissettirmek adına firmamızda bu günlerde tatlı ve güzel bir telaş yaşanmaktadır.' dedi.
ÇOK ÖZEL PROJELER
Kahraman, Ödül Yapı kendine özgün mimari yapısı ile şehrin önemli lokasyonlarında konut üretmektedir. Kayserinin   hareketli  gelişen   bölgelerini kendisine üretim üssü  seçen Ödül Yapı  konut üreten firma kimliğinin yanı sıra yaşam alanları ile de hayatı daha keyifli hale getirmenin planlarını yapmaktadır. En büyük referansı önceki müşterileri olan firmamız  kaliteden asla taviz vermiyor dedi.
Muzaffer Kahraman, Premium, Resital, Elegance ve Prestij isimli 4 farklı proje ile şu an satışta olan Ödül Yapı gerek fiyat aralığı, gerekse ödeme koşulları ile Kayseri halkının tamamına hitap etmeyi hedeflemektedir. Farklı gelir gruplarına ‘da  ulaşmayı hedefleyen firmamız   projeler için 48 aya kadar kendi bünyesinde yaptığı vade ve 0 faiz fırsatı   ile   birçok kişinin ev sahibi olmasına imkan sağlamaktadır dedi.
KULLANILABİLİR, EKONOMİK, SOSYAL YAŞAM ALANLARI
Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, Merkez bankasının 1.5 puanlık gecelik faiz oranlarındaki indiriminin Konut kredi oranlarına da olumlu